מגזין
סיפורים בהמשכים
מיסטיקה
ספורט
אקטואליה
אהבה ורומנטיקה
תרבות ובידור
משחקים
אוכל
10 דברים
מחשבים ואינטרנט
אוף טופיק
BOOM! CHAT
אתרים אישיים
פורומים
אינדקס אתרים
מועדון איי סי קיו
הצביעו בסקרים
באיזה עוד אתרים אתם אוהבים לגלוש?
לאן אתם יוצאים בדייט ראשון?
מה עדיף, ספר או סרט?
שלום אורח

משחקי מחשב ישנים - איפה הם היום?

מאת: orergaz,נכתב בתאריך 11/2/2005
רובנו, משחקים במחשב משחקים אלימים לעיתים, ואף פוגעים במוחינו. חלקנו, משחקים במשחקי אסטרטגיה מרגיעים, שנמשכים שעות על גבי שעות, בעלי גריפה אדירה, שתעצור לכם את הנשימה. אבל, איפה כל המשחקים הישנים ההם? אותם המשחקים, שנהגנו לשחק במחשב הישן, כשלא היה מה לעשות? איפה אותם משחקים שהחליפו, לימים, את האינטרנט החדשני? כן, יש כמה אתרים שעדיין משווקים את המשחקים הנוסטלגיים הללו.

אותם משחקים ישנים, כדוגמת "מלך האריות", היו מושא הערצתינו, בימים שהמחשב החדש, עוד לא נברא. במחשבים הישנים, עוד נהגנו להיכנס לתוך מסך כחול ומדכא בשם "דוס", ששם היינו בוחרים את המשחק הרצוי, ומשחקים. אך עם המצאת החלונות (windows) החלו יצרני המשחקים להוציא משחקים חדשניים, בעלי גרפיקה כמעט אמיתית, שסיפקה לכולנו את ההרגשה שאנו חיים בתוך המשחק. עם הזמן, נשכחו אותם משחקים ישנים, ונחלו אל ארכיון העבר.

אבל לא לכולנו, המשחקים הישנים נעלמו כלכך בקלות. אם חיפשתם במקרה בפורטלים ידועים, את המשחק "מלך האריות" (הגרסה הישנה), סביר להניח שסגרתם את חלון הפורטל, באכזבה רבה, שלא מצאתם את המשחק האהוב. אך בין כל הפורטלים שקמים, ובין הטכנולוגיה שרק שואפת להתקדם, ישנם אתרים שכיביכול 'מנקים את האבק' שמעל המדפים ומוציאים אל הרשת, את המשחקים הנוסטלגיים של פעם - כדוגמת "מלך האריות" , "אלאדין" , "דובון בלון" , "פטפט" , "הלבש את הדמות" וכו'..

אני אישית, מאוד אוהב את המשחקים הישנים הללו, שלעיתים גורמים לי הנאה רבה יותר, מאשר אותם משחקים בעלי גרפיקה שנוטה להיות אמיתית ומוחשית.

אם אתם רוצים להוריד בהורדה ישירה, עוד מלא משחקים ישנים, שיזכירו לכם תקופות נשכחות, כנסו לאתר "מסע אל העבר" שמספק לכם את שלל המשחקים הישנים - בלא שום התחייבות.

כתובת "מסע אל העבר" - http://www.masagames.f2s.com

עוד אתר מצויין, שמספק משחקים כאלו ואחרים, הוא אתר "נוסטלגיה ולתמיד" שכתובתו ברשת -
http://www.oldies.4ever.cc/אני בטוח, שכשאר תורידו את אחד המשחקים המוצעים באתרים הנ"ל, תחוו את החוויה הנושנה, של משחקים, שאף פעם לא נשכחו מליבנו...

אם נתקלתם בבעיה, אתם רוצים לשאול שאלה, או כל דבר אחר, אתם מוזמנים לפנות לדואר האלקטרוני שלי, שכתובתו:
orergaz@bezeqint.net
אשמח לענות על כל שאלה!
עורך המגזין שלכם,
אור.

ואתם גולשים צעירים, אתם מעדיפים את המשחקים החדשניים, או את המשחקים של פעם?
חזרה לכתבות - מחשבים ואינטרנטלשליחת כתבה חדשה
תגובות לכתבה
מה אתם חושבים?

אין תגובות לכתבה. בואו להיות הראשונים להגיב!
מה אתם חושבים?

שם/כינוי
אימייל
התגובה
על "בננה בום"|פירסום באתר
כל הזכויות שמורות Blueweb LTD 2004 ©